W okresie: 05.08 - 21.08 rejestracja telefoniczna ograniczona.

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI MAILOWEJ ORAZ ONLINE

Holistyczne spojrzenie
na zdrowie Pacjenta

Sonomedica to zespół gabinetów USG oraz poradni specjalistycznych, w których zapewniamy kompleksową diagnostykę ultrasonograficzną dorosłym i dzieciom.

Dla pacjentów wymagających lub preferujących komfort własnego domu, oferujemy również:

O SONOMEDICE

W trosce o zdrowie pacjenta.

Jako lekarze jesteśmy przekonani, że badanie USG powinno stanowić integralny punkt na ścieżce prowadzącej do postawienia właściwej diagnozy. Niestety, w wielu miejscowościach Dolnego Śląska możliwość wykonania badania USG jest znacznie ograniczona.

Pacjenci są zmuszeni czekać w długich kolejkach, niejednokrotnie wykonują niezbędne badania daleko poza miejscem swojego zamieszkania, co z kolei wiąże się to z dojazdami, dodatkowymi kosztami oraz trudnościami organizacyjnymi.

Wychodząc naprzeciw tym problemom, uruchomiliśmy dla Państwa sieć nowoczesnych gabinetów Sonomedica Supplitt&Sołtysik z dostępem do szerokiego spektrum badań USG.

Ponadto, chcąc pomóc Państwu w jak najszybszym powrocie do zdrowia, będziemy sukcesywnie rozbudowywać nasze gabinety, aby mogli Państwo skonsultować swój problem medyczny ze specjalistami różnych dziedzin.

WIZYTA DOMOWA USG

W Sonomedica mogą Państwo nie tylko skorzystać z możliwości badania USG w jednym ze stacjonarnych gabinetów, ale także umówić termin badania w dogodnych dla Państwa warunkach własnego domu.

Chcielibyśmy w ten sposób wyjść naprzeciw pacjentom przewlekle leżącym, tym których stan zdrowia uniemożliwia sprawne poruszanie się oraz wszystkim którzy preferują domowy komfort podczas badania.

Zachęcamy do indywidualnego zapoznania się z ofertą badania USG w ramach wizyty domowej:

POD NUMEREM:

780 - 122 - 112

LUB DROGĄ MAILOWĄ:

rejestracja@usgsonomedica.pl

LEKARZE

ZAŁOŻYCIEL

Lek. Maciej Sołtysik

– absolwent kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie związany karierą zawodową z Zakładem Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Lek. Maciej Sołtysik stale doskonali swoje umiejętności z zakresu ultrasonografii w licznych kursach, m.in. tarczycy i przytarczyc, piersi, układu ruchu, badań Dopplerowskich. Brał udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach radiologicznych m.in. “Annual Radiology Meeting” w Dubaju, a także w warsztatach biopsyjnych piersi kierowanych przez doświadczonych specjalistów z Narodowego Instytutu Onkologii. 

Ultrasonografia stanowi jego pasję, której poświęca znacznie więcej, niż godziny pracy czy szkolenia; od lat szczególnym zainteresowaniem traktuje ultrasonografię układu mięśniowo-szkieletowego.

W czasie studiów odbył staż zagraniczny w Niemczech, posiada także niemieckie prawo wykonywania zawodu lekarza, które nabył w roku 2021 r..

Konsultuje pacjentów w języku niemieckim oraz angielskim.

Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego.

ZAŁOŻYCIEL

Dr n. med. Stanisław Supplitt

– absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu (dyplom z wyróżnieniem) oraz laureat Stypendium Ministra Zdrowia dla najlepszych studentów w Polsce. Aktualnie asystent w Zakładzie Radiologii Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu oraz uczestnik Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w Katedrze Genetyki.

Zawodowo pasjonat ultrasonografii oraz onkogenetyki. Laureat wielu konkursów i nagród, w tym: konkursu “Młode Talenty” Dolnośląskiego Klubu Kapitału (w kategorii sukces naukowy) oraz medalu Polskiej Akademii Nauk – Laur Medyczny im. Wacława Mayzla za wyróżniającą pracę naukową.

Lek. Stanisław Supplitt w swojej pracy zawodowej stawia na ciągły rozwój zgodnie z aktualnymi światowymi standardami. Jest współautorem ponad 30 publikacji z zakresu onkologii, opublikowanych w międzynarodowych czasopismach naukowych, a także autorem wielu wystąpień konferencyjnych – w tym wykładowcą z zakresu ultrasonografii raka piersi na międzynarodowym zjeździe radiologicznym “Annual Radiology Meeting” w Dubaju (2022). Uczestnik licznych kursów z zakresu ultrasonografii, w tym: jamy brzusznej, piersi, tarczycy i przytarczyc, stawów, doppler tętnic szyjnych, doppler naczyń kończyn dolnych. Jest także członkiem towarzystwa naukowego American Association for Cancer Research oraz Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, jak również uczestniczył w stażach zagranicznych m.in. w Austrii i w Niemczech. Lek. Stanisław Supplitt jest także nauczycielem akademickim Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie szkoli studentów medycyny polsko- i anglojęzycznych w ramach zajęć z Genetyki Klinicznej. Od 2021 roku lek. Stanisław Supplitt współprowadzi kursy dla lekarzy z zakresu USG jamy brzusznej w Górnośląskiej Szkole Ultrasonografii w Chorzowie.

Lek. Stanisław Supplitt swoje szczególne zainteresowanie radiologiczne kieruje w stronę diagnostyki ultrasonograficznej jamy brzusznej i przestrzeni zaotrzewnowej, układu moczowego, piersi i zmian tkanek miękkich oraz rozwoju badań USG z wykorzystaniem środków kontrastowych i nowoczesnych metod analizy przepływów naczyniowych w USG.

Konsultuje pacjentów także w języku angielskim. 

Lek. Jakub Osiadacz

– absolwent kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, który ukończył w 2020 roku. Obecnie lekarz w trakcie specjalizacji z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego który stale pogłębia swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach i kongresach z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej m.in. Annual Radiology Meeting w Dubaju.

Ukończył liczne kursy dodatkowe z zakresu ultrasonografii m.in. jamy brzusznej oraz tarczycy, badań Doppler oraz piersi.

W czasie studiów odbył staże zagraniczne w Herzzentrum w Dreźnie oraz w szpitalu w Nettetal w Niemczech.

Zdał także w trakcie studiów amerykański egzamin USMLE Step 1.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Pacjentów,

uruchomiliśmy dla Państwa sieć nowoczesnych gabinetów
Sonomedica Supplitt & Sołtysik z dostępem do szerokiego spektrum badań USG.

SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ

NEWSLETTER

Bądź z nami na bieżąco! Zapisz się i zyskaj bezpośrednio na Twoją skrzynkę mailową:

OPIS USŁUGI

Celem usługi Newsletter jest informowanie za pośrednictwem automatycznych wiadomości e-mail o aktualnościach, promocjach, zmianach w zakresie usług, rozszerzonych opisach usług związanych z działalnością wyżej wymienionej spółki. Rezygnacja z usługi jest możliwa poprzez wysłanie wiadomości deklarującą rezygnację na adres e-mail rejestracja@usgsonomedica.pl, co będzie dodatkowo wskazane w każdej wiadomości e-mail wysłanej w związku z usługą Newsletter.

Zgoda jest dobrowolna. Masz prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Masz prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych (poprzez kontakt z adresem e-mail rejestracja@usgsonomedica.pl). Administratorem jest Sonomedica Supplitt&Sołtysik sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Miedziana 18/61, REGON 524280985, NIP 8943203666. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

KONTAKT

TELEFON

+48 780-122-112

W GODZ:

10:00 - 16:00

E-MAIL

rejestracja@usgsonomedica.pl

ADRES

Oława, ul. Różana 8 (gabinet nr. 4)

Sonomedica Supplitt&Sołtysik Sp. z o.o.
Miedziana 18/61, 53-441 Wrocław
NIP: 8943203666   |   REGON: 524280985   |   KRS: 0001014851

Copyright by Sonomedica Supplitt & Sołtysik   |    © 2024
All rights Reserved